‘Sporten wanneer jij het wilt’

Assen – Bij Fitness Factory in het centrum van Assen kun je 24 uur per dag, 7 dagen in de week terecht om te sporten. ‘De meeste mensen denken dan direct aan sporten om drie uur ’s nachts, maar je moet breder denken.'

Ze vergeten namelijk dat er met een 24-uursopenstelling je ook gemakkelijk voor of na het werk, tijdens feestdagen en in het gehele weekend kan sporten. Hierdoor hebben de sporters, die bij ons komen, geen tijdsdruk meer.’ Nathan Luten, Arjan Kats en Raymon Terpstra van Fitness Factory Assen zijn duidelijk; Assen is klaar voor een sportschool die 24 uur per dag open is. ‘We willen graag iedereen de mogelijkheid geven om te kunnen trainen. Je ziet dat veel mensen de behoefte hebben om zelf te bepalen wanneer ze sporten. Ze zitten bijvoorbeeld met flexibele werkuren óf zoeken een tijdstip waar ze even de deur uit kunnen te sporten.’ Fitness Factory is nu de grootste Drentse 24/7 sportschool in het hart van Assen.

Trainen wanneer het jou uitkomt

De reguliere openingstijden van de sportschool zijn van 8.30 tot 22.00 uur. ‘In die uren blijft ons ruime aanbod hetzelfde. Je kunt in deze uren onze groepstrainingen blijven volgen en gebruik maken van onze expertises. Na de reguliere uren is onze fitnesszaal geopend en kan er vrij worden getraind.’ De sportschool is dus 24 uur per dag, 7 dagen in de week open. En dus ook op zon- en feestdagen. ‘Het is van belang dat onze leden zelf veilig kunnen trainen zonder onze toezicht. Ons pand is goed verlicht en heeft nu ook een geïntegreerd toegangs- en beveiligingssysteem. Onze leden kunnen met een speciale pas binnen komen, elk moment van de dag.’

De reacties die sinds de bekendmaking over de verruimde openingstijden zijn volgens de mannen overweldigend. ‘We hebben veel reacties gekregen als ‘eindelijk’, ‘super’ en ‘dat werd tijd’. De inschrijvingen stromen dan ook binnen. En dat is wel een extra bevestiging dat we het goed doen. Het trainen naast de reguliere tijden is alleen voor leden vanaf 18+. Dit om toch een zekere veiligheid te kunnen garanderen.’ Voor het trainen in deze uren gelden de standaard huisregels. ‘Het is dus bijvoorbeeld niet de bedoeling dat iemand direct na het stappen in de gewichten gaat hangen.’

Alle expertise onder één dak

Fitness Factory Assen heeft alles in huis voor de sporter. ‘Een ruime fitnessruimte, verschillende zalen voor groepslessen zoals verschillende soorten yoga, kickboksen, crossgym, spinning, bootcamp, zumba en springfit. Wij gaan altijd mee in de vraag en trends rondom sporten. Daarnaast benoemen de mannen de balans tussen voeding en beweging om verwantwoord te kunnen trainen. ‘De begeleiding hierin is belangrijk en we helpen iedereen ook graag met hun persoonlijke doelen. Daarom hebben we gecertificeerd personeel, bieden we zowel voedingsadvies als trainingsschema’s en zorgen we samen dat er doelstellingen behaald worden en geen blessures ontstaan. Hoe groot we ook zijn, we kennen hier iedereen bij naam en we weten hoe we jou als persoon het meest optimale kunnen helpen. Want zien dat iemand progressie boekt, daar staan wij voor.’

Fitness Factory zit aan de Marktstraat 3a in Assen en beschikt over een eigen gratis parkeergelegenheid. Ga voor meer informatie naar www.fitnessfactoryassen.nl